Kamera ile kanal görüntüleme işlemi gerçek anlamda uzmanlık gerektiren bir tesisat işidir. Bunun nedeni ise kanalların yapmış oldukları işlev bakımından önem taşıması ve birçok pis atığın suların bu noktalardan geçmesidir. Bu nedenle çoğu kişi veya kurum tıkanıklık Görüntüleme işlemlerinde kanal Görüntüleme çalışmalarını yürütmez. Yerin altında bulunan kanalizasyon boruları girilmesi zor noktalardır. Gelişen teknoloji yardımı ile de artık kanal hatlarına girilmeden kanal görüntüleme cihazları ile bu sorunların çözümü yapılabilmektedir.

Kamera ile kanal görüntüleme Uzmanı kadromuz kameralı kanal görüntüleme işlemleri sonucu robotlar ile kanalların temizliğini de yapmaktadır. Bu nedenle sorunlarınız kırıp, dökme olmaksızın sizi ve ailenizi rahatsız etmeden bitirilir. Tıkalı kanal hatlarına evlerden, fabrikalardan ve çevreden gelen atık maddeler kanalı tıkar.

Bu da kanal logar kapaklarından veya boruların çatlak olan noktalarından pis lağım sularının yüzeye çıkması anlamına gelir. Yüzeye çıkan pis sular kötü kokular yayarken çevre sağlığını tehdit ederek salgın hastalıklar oluşturur. Sorunların günlerce bu şekilde kalması sizleri ve çevrenizdekileri kötü etkileyerek farklı hastalıkların oluşmasına neden olabilir.

Kanal görüntüleme Sorunun çözümü için çağırdığınız kişiler logar hatlarına girerek veya dışarıdan kazarak bu işlemleri yürütürken kanal görüntüleme ve açma işlemlerinin oldukça uzun sürmesine neden oluyordu. İnsan gücüne dayalı çalışmalar günlerce sürerken ev ve iş yeri sahipleri rahatsız olmakta ve tartışmaların çıkmasına neden oluyordu. Ama firmamız bu tür sıkıcı işe yaramayan ve uzun süren çalışma metotları kullanmaz. Teknolojinin getirdiği imkanlarla yapılmış robot kameralar ve tıkanıklık açma robotları ile kanal görüntüleme ve açma işlemleri bitirilir. Uzman personelimiz kanal görüntüleme,açma ve temizleme işlemleri için almış oldukları eğitim sonucunda hangi durumda nasıl müdahale edileceğini bilir. Bu sebeple kameralı robotlarımız kanal içlerinden en net bir şekilde görüntüler aldığında hiç durmadan kanal görüntüleme açma ve temizleme işlemleri yapılır. Yüksek su basınçları ile birkaç kez tekrarlanan çalışmalar sonucunda kanal hatları kalıcı bir şekilde temizlenir.

Su Kaçak Tespiti, Her Türlü Gider Tıkanıklık Sorunlarınız için ile iletişime geçebilirsiniz.Bizi 0551 170 4605 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Bizi diğer sitemizden ulaşabilirsiniz.